Načítám...

Recenze

Dlhé roky som si myslela, že poznám a viem ovládať svoje telo. To som ešte ale nepoznala Kačku Vaňkovú z Pilates centrum (K6 studio) a jej kolegyně. Moja cesta u nich začala ako každého klienta. Po operácii, som za potrebovala zase dostať do formy a Pilates mi prišiel ako vhodná forma. Hned na prvej lekcii som pochopila, že krok s nimi asi len tak neudržím. Tak som sa rozhodla urobiť si kurz Pilates inštruktora aby som pochopila cvičenie lepšie. Nečakala som, že behom 6 mesiacov sa moje telo dokáže tak zmeniť(vrátila sa mi funkčnosť do zranenej nohy, schudla som, zpevnela a stala som sa flexibilnejšou) . Avšak ešte viacej ma prekvapilo to, akými vedomostami a pozorovacími schopnostami ovplýva Katka. Jej centrum sa mi stalo alma mater a ked mám možnosť íst na súkromnú lekciu alebo ďalšie školenie, tak sa tomu nebránim. Po mnohýh školeniach som konečne našla mentora a nie lektora. K6 studio iba doporučujem pretože viem, že je tam braní zreteľ na každého klienta. A vrátia Vám tam chuť do života.

Ja za nich ďakujem
Michaela S.

"Začala jsem chodit na pilates měsíc a půl před mou cestou do Nepálu, kde jsme měli v plánu dva týdny trávit na treku. Jenže přes léto jsem měla velké zdravotní problémy a tak jsem kromě toho, že jsem byla bez kondice, měla velké bolesti v bedrech i v chodidlech. Katka je skvělý profík, vysvětlila mi hlavně držení těla a na každé lekci mě povzbuzovala. Díky jejímu ostřížímu zraku, kterým dokáže v hodině kontrolovat všechny údy i všechny úhly u všech cvičících jsem zapojovala ty správné skupiny, i když to bylo někdy přímo nemožné J .. a zkrátka musím říct, že TO FUNGUJE. Pomohla mi najít dobrý postoj, když mám batoh, aby mne nebolelo rameno a plosky nohou po celodenním šlapání taky celkem v pohodě (normálně si připadám jak malá mořská víla, po které zůstávají krvavé stopy v písku). Takže celé tělo fungovalo opravdu jako celek, břicho a stehna podpořily záda a kyčle, vnitřní spolupráce na jedničku. V prosinci jsem měla menší pauzu, ale už mám opět koupených deset vstupů a těším se na ranní lekce, které mě vždycky našlápnou do celého dne u počítače. Díky moc za tu energii a přeju samé spokojené a šikovné klienty!"

Kačka B.

"Jeste jednou bych ti chtela podekovat za uzasne skoleni Pilates. At uz jde o podlozku nebo reformery, tvuj vyklad nema chybu. Libi se mi osobni pristup a zaroven kladeni durazu na techniku pohybu. Pro me asi nejuzasnejsi je tva schopnost nam priblizit, jak navest klienta do spravneho provedeni cviku a zaroven modifikovat cviky tem, kteri maji nejaky problem. Ver mi, jsi jedna z nejlepsich a jsem moc rada, ze se u tebe muzu ucit."

Díky Katka

"Před rokem a půl jsem se vrátila z hor o berlích s úrazem kolene. Po artroskopii mi doktor sdělil, že je nutná operace – plastika utrženého křížového vazu. Ukecala jsem doktora, aby mě vzal na operaci co nejdříve, ale zároveň jsem mu musela slíbit maximální posílení kolene. Svěřila jsem se do rukou Kačky, která mi udělala na skupinových hodinách na strojích různé modifikace cviků. Poctivě jsem dřela a posilovala. Operace proběhla v pořádku. Měsíc a kousek po operaci jsem už byla schopná zase lehce cvičit a opět mi Kačka udělala cvičící plán na míru mého operovaného kolene. Když jsem začala navštěvovat rehabilitaci, dostala jsem pochvalu jak mám pěkně pohyblivé a posílené koleno. Taky jsem tam viděla trampolínu tak jsem hned se na ní pod dozorem vrhla a prosila sestřičky, abych mohla i poskakovat sama ve fitku – dovolily mi to! Tak jsem po dvou měsících po operaci začala chodit zpátky i na jumping – konečně! Sice jsem se tam jen tak plácala, ale postupně se koleno zlepšovalo, tak jsem si mohla začít dovolovat více.Dneska už „jumpinguju“ a „pilatesuju“ bez omezení a jak se říká do plných!

Tímto bych ráda poděkovala Kačce za její naprostou profesionalitu, kdy mi pomohla dát koleno dohromady (myslím, že v nějakém komerčním fitku by se na mě vykašlali a buď si cvič sama nebo jdi na rehabilitaci). Mimochodem jsem pod vedením všech K6kových „pilatesáků“ (Kačka, Klárka, Petr) krásně zpevnila postavu, srovnala záda a tím se mi i zmírnily migrény. Další velký dík patří Terezce, která mě taky nechala „rehabilitovat“ koleno na trampolíně, dala mi tu nejlepší průpravu jumpingu, dostala jsem se do skvělé kondice a posílila tělo a vůbec ….. je to prostě Terezka :-) Jsem ráda, že jsem objevila Vaše fitko, které je mi sympatické svým rodinným přístupem. Jste malincí, ale světoví!

Díky za vše Vaše Máca

"Jedna roční bilance s Pohybovým studiem. Moc celému týmu K6 děkuju. Děkuju i dívkám se kterými chodím cvičit za podporu a za to že sem si nikdy nepřipadala jako trn v oku mezi Vámi štíhlejšími. Děkuju Děkuju a už se těším na další lekce! :-)"

Jana