Licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES

Chcete se stát instruktorem cvičení Pilates a dále předávát své znalosti? Právě pro Vás jsme nově připravili licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Více informací o kurzu INSTRUKTOR PILATES

Proč se mám registrovat?

Registrace byly zavedeny aby Vám i nám trochu usnadnily život. Registrovaní uživatelé mají možnost se pomocí webových stránek přihlašovat na hodiny, rušit rezervace a zobrazovat přehledy toho kdy se jakých hodin účastnili.

Rezervace provedené pomocí našich webových stránek mají přednost před ostatními rezervacemi (telefonickými, e-mailovými, osobními na recepci našeho studia).

Jak se zaregistrovat?

  1. Na stránce s žádostí o registraci vyplňte registrační formulář. Je nezbytné zadat platnou e-mailovou adresu a vyplnit položky označené jako povinné.
  2. Po odeslání formuláře Vám bude na zadanou e-mailovou adresu zaslána rekapitulace Vaší registrace. V tuto chvíli se ještě nebudete moci přihlašovat.
  3. Vaše registrace bude posouzena a pokud bude schválena, budete o tom informováni e-mailovou zprávou. Mějte prosím trpělivost - vzhledem k našemu vytížení může trvat schválení registrace i déle než jeden den.
  4. Jakmile bude Vaše registrace schválena, můžete se přihlásit.

Každá e-mailová adresa může být pro registraci použita pouze jednou. Stejně tak pokud není registrace schválena, nelze zadanou e-mailovou adresu opětovně použít pro jinou žádost o registraci.

Spustili jsme pro Vás nový web s informacemi o Pilatesu:
Pilates centrum
Kateřina Vaňková

NOVÉ LEKCE V POHYBOVÉM STUDIU K6

...PILATES..pro krásné a vypracované svaly.. Nové lekce: Pondělí 19:00 Pilates s Bárou Úterý 10:00 Pilates s Luckou 17:00 Pilates s Terezou Středa 07:15 Pilates s Luckou Čtvrtek 10:00 Pilates s Bárou 19:00 Pilates s Marcelou   ... nové lekce ZÁVĚSNÝCH SYSTÉMŮ//TRX// v pondělí od 17h & TABATY ve čtvrtek od 17h...startují v našm studiu a vy přijďte vyzkoušet naši novou posilu Míšu   

28.102016 MÁME ZAVŘENO

Milí klienti našeho studia,  dovolujeme si Vás upozornit, že POHYBOVÉ STUDIO K6 bude mít na státní svátek ZAVŘENO. Vaši instruktoři budou čerpat síly na další a další cvičení s Vámi  :-)  

INFRASAUNA v POHYBOVÉM STUDIU K6

Objevte kouzlo relaxace a zdraví v nové INFRASAUNĚ v Pohybovém studiu K6 za nejlepší ceny. Vyzkoušejte novou INFRASAUNU a její terapeutické a blahodárné účinky na vaše tělo :-) Rezervace nutná na recepci K6, nebo telefonicky 775 62 77 99