Licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES

Chcete se stát instruktorem cvičení Pilates a dále předávát své znalosti? Právě pro Vás jsme nově připravili licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Více informací o kurzu INSTRUKTOR PILATES

Nově jsme také autorizované centrum pro profesní kvalifikaci INSTRUKTOR PILATES.

Proč se mám registrovat?

Registrace byly zavedeny aby Vám i nám trochu usnadnily život. Registrovaní uživatelé mají možnost se pomocí webových stránek přihlašovat na hodiny, rušit rezervace a zobrazovat přehledy toho kdy se jakých hodin účastnili.

Rezervace provedené pomocí našich webových stránek mají přednost před ostatními rezervacemi (telefonickými, e-mailovými, osobními na recepci našeho studia).

Jak se zaregistrovat?

  1. Na stránce s žádostí o registraci vyplňte registrační formulář. Je nezbytné zadat platnou e-mailovou adresu a vyplnit položky označené jako povinné.
  2. Po odeslání formuláře Vám bude na zadanou e-mailovou adresu zaslána rekapitulace Vaší registrace. V tuto chvíli se ještě nebudete moci přihlašovat.
  3. Vaše registrace bude posouzena a pokud bude schválena, budete o tom informováni e-mailovou zprávou. Mějte prosím trpělivost - vzhledem k našemu vytížení může trvat schválení registrace i déle než jeden den.
  4. Jakmile bude Vaše registrace schválena, můžete se přihlásit.

Každá e-mailová adresa může být pro registraci použita pouze jednou. Stejně tak pokud není registrace schválena, nelze zadanou e-mailovou adresu opětovně použít pro jinou žádost o registraci.

Spustili jsme pro Vás nový web s informacemi o Pilatesu:
Pilates centrum
Kateřina Vaňková

Speciální páteční lekce

Milí klienti, z důvodu přicházejících slunečných dní, musíme malinko upravit rozvrh.  Od května až do konce léta nebudou pravidelné páteční lekce, ale můžete se těšit na PÁTEČNÍ SPECIÁLY - prodloužené lekce JumpingSportu nebo Pilates   25.5.2018 - 17:30 až 19:00 Pilates + Barre 01.6.2018 - 17:30 až 19:00 připravujeme 08.6.2018 - 17:30 až 19:00 připravujeme 15.6.2018 - 17:30 až 19:00 připravujeme 22.6.2018 - 17:30 až 19:00 připravujeme 29.6.2018 - 17:30 až 19:00 připravujeme : 180,-Kč nebo permanentka & karta MS + doplatek 80,-Kč Na speciály je možné se objednávat nejpozději vždy do pátečních 11:00. Poté se rezervace na AKCE uzavírají a již není možné se na lekci přihlásit :-) Rezervace místa pouze oproti platbě celé částky nebo nevratné záloze 100,-Kč. Záloha při platbě permanentkou nebo kartou MS záloha 80Kč. Pokud se akce zruší ze strany provozovatele, bude Vám platba či záloha vrácena v plné výši.  

Storno podmínky

Rušení ranních a dopoledních lekcí akceptujeme pouze do 20h předchozího dne . Pokud se z lekce odhlásíte po 20h nebo nepřijdete vůbec, bude Vám zablokována možnost bezplatné rezervace. Toto zablokování se zruší po úhradě 100,-Kč jako STORNA. Děkujeme za pochopení K6

Pilates pro děti nově u nás

V dnešní době se děti potýkají stále více s nedostatkem přirozeného pohybu. Děti buď sedí ve škole nebo by nejraději seděli u počítače a televize a hrály si s mobilem v ruce. V době růstu to pak způsobuje zásadní potíže se svalovou dysbalancí, která je příčinou skolióz a potíží se správným držením těla, které si bohužel z dětství nesou už na celý svůj život.