Licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES

Chcete se stát instruktorem cvičení Pilates a dále předávát své znalosti? Právě pro Vás jsme nově připravili licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Více informací o kurzu INSTRUKTOR PILATES

Proč se mám registrovat?

Registrace byly zavedeny aby Vám i nám trochu usnadnily život. Registrovaní uživatelé mají možnost se pomocí webových stránek přihlašovat na hodiny, rušit rezervace a zobrazovat přehledy toho kdy se jakých hodin účastnili.

Rezervace provedené pomocí našich webových stránek mají přednost před ostatními rezervacemi (telefonickými, e-mailovými, osobními na recepci našeho studia).

Jak se zaregistrovat?

  1. Na stránce s žádostí o registraci vyplňte registrační formulář. Je nezbytné zadat platnou e-mailovou adresu a vyplnit položky označené jako povinné.
  2. Po odeslání formuláře Vám bude na zadanou e-mailovou adresu zaslána rekapitulace Vaší registrace. V tuto chvíli se ještě nebudete moci přihlašovat.
  3. Vaše registrace bude posouzena a pokud bude schválena, budete o tom informováni e-mailovou zprávou. Mějte prosím trpělivost - vzhledem k našemu vytížení může trvat schválení registrace i déle než jeden den.
  4. Jakmile bude Vaše registrace schválena, můžete se přihlásit.

Každá e-mailová adresa může být pro registraci použita pouze jednou. Stejně tak pokud není registrace schválena, nelze zadanou e-mailovou adresu opětovně použít pro jinou žádost o registraci.

Spustili jsme pro Vás nový web s informacemi o Pilatesu:
Pilates centrum
Kateřina Vaňková

28.9.2016 - ZAVŘENO

Milí klienti,  užijte si volno a krásný státní svátek a my se na Vás budeme těšit zase ve čtvrtek :-) Děkujeme za pochopení 

AKCE 1+1

Rádi bychom podpořili všechny, kteří se zase po létě chtějí vrátit do formy.. AKCE 1+1 NA VYBRANÉ LEKCE - přjďtte dvě a zaplaťte jen jedno vstupné.. vezměte s sebou kamarádku, sestru, maminku.. A DEJTE SE DO TOHO! A které lekce to jsou?  

Školení PILATES INSTRUKTOR

Chcete poznat kouzlo Pilates? Rádi zkoušíte něco nového? Zajímá vás zdravé cvičení a zdravý životní styl? Pak právě pro vás jsme připravili ŠKOLENÍ PILATES INSTRUKTOR, které startuje již brzy!!! Bližší informace a přihlášky do kurzu zde .