Licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES

Chcete se stát instruktorem cvičení Pilates a dále předávát své znalosti? Právě pro Vás jsme nově připravili licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Více informací o kurzu INSTRUKTOR PILATES

Nově jsme také autorizované centrum pro profesní kvalifikaci INSTRUKTOR PILATES.

Proč se mám registrovat?

Registrace byly zavedeny aby Vám i nám trochu usnadnily život. Registrovaní uživatelé mají možnost se pomocí webových stránek přihlašovat na hodiny, rušit rezervace a zobrazovat přehledy toho kdy se jakých hodin účastnili.

Rezervace provedené pomocí našich webových stránek mají přednost před ostatními rezervacemi (telefonickými, e-mailovými, osobními na recepci našeho studia).

Jak se zaregistrovat?

  1. Na stránce s žádostí o registraci vyplňte registrační formulář. Je nezbytné zadat platnou e-mailovou adresu a vyplnit položky označené jako povinné.
  2. Po odeslání formuláře Vám bude na zadanou e-mailovou adresu zaslána rekapitulace Vaší registrace. V tuto chvíli se ještě nebudete moci přihlašovat.
  3. Vaše registrace bude posouzena a pokud bude schválena, budete o tom informováni e-mailovou zprávou. Mějte prosím trpělivost - vzhledem k našemu vytížení může trvat schválení registrace i déle než jeden den.
  4. Jakmile bude Vaše registrace schválena, můžete se přihlásit.

Každá e-mailová adresa může být pro registraci použita pouze jednou. Stejně tak pokud není registrace schválena, nelze zadanou e-mailovou adresu opětovně použít pro jinou žádost o registraci.

Spustili jsme pro Vás nový web s informacemi o Pilatesu:
Pilates centrum
Kateřina Vaňková

AKCE!!!

!!!AKCE!!!  Rezervujte  si svá místa a SKÁKEJTE S RADOSTÍ ☺☺☺

AKČNÍ NABÍDKA - březen

Přijďte si před létem pořádně zamakat za skvělých 89 Kč!! Tato AKCE platí do konce března pouze na tyto vybrané lekce :-)   

FIT BODY - tvarujeme do plavek

FIT BODY - každé úterý od 17:00 Toto dynamické cvičení tvaruje všechny partie pomocí váhy vlastního těla či pomůcek. Budete makat na plochém bříšku, krásných zádech, pevném zadku a sexy nohách do plavek :-) Během cvičení bude tělo sice v jednom ohni, ale díky závěrečnému protažení budete mít druhý den pouze skvělý pocit z dobře odvedené práce v Pohybovém studiu K6